• Youtube

Asukoht /Majutus Kesk-Eesti Tuur 2021

Start laupäeval 11.09  Kallisaba Puhkemaja parklast

Soovitame juba reedel 10.09 tulla konkurente ja nende ratsusi uurima :)

 

<

Majutus ja söök

Kallisaba Puhkemajas maksab öö soojas voodis puhaste linade vahel 20.-

Peamajas on 7 kolmekohalist tuba

Kõrvalmajas on 8 voodikohta, 2 nelja voodiga tuba

Telkimisruumi jagub – inimene 5.- öö

Öömaja broneerimiseks kes kellega kus toas olla soovib, helista Maria 510 4171 või kirjuta mariakarumets@gmail.com

Hommikusöök 5.- Rootsi lauas, nii laupäeval kui pühapäeval

Moto-orienteerumine toimub piiramata alal ja võistlustel osalemiseks ei ole vaja tõendada oma COVID seisu. Õhtusel seltskondlikul olemisel peame aga kahjuks uurima sinu terviselugu ehk siis kui pole süsti saanud või pole põdenud (ei oma nn covid-tõendit), võta kaasa kas oma kiirtest, mida korraldaja juuresolekul teha või anna märkustes teada, kas võtame sulle ise enese testimiseks mõeldud kiirtesti (7.-).

Palume regamisvormi märkuste kasti märkida, mitu ööd ööbid, mitu inimest ööbib ja mitu hommikusöögi soovi on nii laupäevaks kui pühapäevaks. Ühtlasi on kena kui lööd kõik summad kokku ja kannad vajaliku krabiseva koos osavõtutasuga Karu kontole, siis pole kohapeal enam sellega jamamist.

Kallisabal on terve laupäeva kuni hilisööni avatud kohvik, kust saab laupäeva hommikul kohvi ja pirukat osta, õhtu poole aga kenakese prae või vajadusel ka kaks, lauluõli ja saunaõlled. Peremees lubas õlled mõistliku hinnaga hoida, sest poed on kaugel ja seega pole tarvis kohvris väärt kraami loksutada. Kohvikus saab tasuda ainult sularahas!